رومیتا با هدف افزایش کیفیت اقامت مسافران توسط شرکت فراتر سفر پردیس ایجاد شده است. هدف ما در رومیتا ارتقای کیفیت سفر میباشد. رومیتا این امکان را فراهم کرده تا مسافرین بتوانند از طریق رومیتا نسبت به اجاره ویلا ، آپارتمان ، سوییت اقدام کرده و سفری خاطره انگیز را تجربه کنند. همچنین رومیتا این امکان را برای میزبانان فراهم کرده تا بتوانند با اجاره واحدهای اقامتی خود (اجاره ویلا ، آپارتمان ، سوییت) از طریق رومیتا کسب درآمد کنند.

مزیت رومیتا

از بزرگترین معضل های سفر پیدا کردن مکان اسکان مناسب است. همچنین تعدادی از اجاره دهندگان با چرب زبانی و با سوء استفاده از درماندگی مسافر مکان هایی را با قیمت های گزاف برای اجاره پیشنهاد می دهند که گاهاً درخور شان مسافرین عزیز نمی باشد. حتی طبق تجربه برخی از مشتریان ما افراد بومی ویلا هایی را به آنها پیشنهاد داده اند که همزمان یک یا دو خانواده دیگر نیز در آنجا سکونت داشتند و این مسافرت که قرار بود باعث آرامش و تفریح مسافرین باشد چیزی جز خاطره ای تلخ و آزار دهنده برای آنها به جا نگذاشته است. اما در وب سایت رومیتا که در زمینه اجاره ویلا مبله تخصص و سابقه طولانی دارد، شما می توانید پیش از مسافرت ویلای دلخواه خود را در بهترین منطقه پیدا نموده و حتی تصاویر و لوازم موجود در ویلا رو از قبل مشاهده نمائید، سپس ویلا را رزرو کنید. همچنین کارشناسان ما بصورت آنلاین آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما مشتریان عزیز هستند و به شما در زمینه اجاره ویلا با امکانات و قیمت های متفاوت مشاوره می دهند.

رومیتا برای مسافران

رومیتا بستری است که مسافرین میتوانند به راحتی واحدهای موجود در رومیتا را جستجو کرده و با توجه به تعداد نفرات ، امکانات و بودجه مورد نظر خود واحد مناسب و با کیفیتی را پیدا کرده و از طریق رومیتا برای تاریخ مشخصی رزرو کنند. همچنین با توجه به اینکه واحدها در رومیتا توسط مسافرین امتیازدهی میشوند مسافرین میتوانند واحدهایی که سایر کاربران از آنها رضایت داشته اند را انتخاب نمایند. با رومیتا دیگر نیاز نیست برای اجاره ویلا به تابلو به دست هایی که در کنار جاده ها ایستادند و معلوم نیست واحدهایی با چه کیفیتی را به مسافرین ارائه میدهند اعتماد کنید.

 

رومیتا برای میزبانان

با استفاده از رومیتا میزبانان واحدهای اقامتی شامل ویلا، آپارتمان، سوییت و ... میتوانند با ثبت ملک خود و اجاره آن از طریق رومیتا کسب درآمد کنند ،رزوز های خود را در تقویم رومیتا مدیریت کنند، امور مالی خود را مدیریت کنند و با مقایسه املاک مشابه به بهبود املاک خود بپردازند و از طریق این فعالیت ها به درآمد بیشتری دست پیدا کنند.