سوالات متداول

 

رومیتا در چه مناطقی فعالیت دارد؟

بله رومیتا در سراسر ایران فعال بوده و میتوانید برای اجاره روزانه ویلا ، سوئیت و انواع اقامتگاه از آن استفاده کنید. میتوانید در اکثر شهرهای ایران از میان طیف گسترده ای از اقامتگاه ها اقدام به رزرو نمایید.

 

رومیتا چه مزیتی برای مسافر دارد؟

شما با رومیتا میتوانید قبل از سفر بسته به امکانات مورد نظر خود ویلا و آپارتمان ها را بررسی کرده و واحد دلخواه خود را رزرو نمایید. با رزرو واحد از رومیتا دیگر نیازی نیست در مقصد نگران پیدا کردن واحد مورد نظر خود باشید.

 

وضعیت نظافت واحدهای رومیتا به چه صورت میباشد؟

میزبانان رومیتا همگی موظف هستند استانداردهای نظافتی رومیتا را رعایت کنند. به همین دلیل واحدهای ارائه شده در رومیتا از نظافت و تمیزی قابل قبولی برخوردار میباشد.

 

وضعیت نظافت اقامتگاه ها در زمان کرونا به چه صورت میباشد؟

با توجه به گسترش پاندمی کرونا از اواخر سال 1398 در ایران، رومیتا تمهیدات گسترده ای را برای امنیت و سلامت مسافران خود در نظر گرفته که از عمده آنها میتوان به نمایش ویژه اقامتگاه های ضد عفونی شده در سایت اشاره نمود.

 

در هنگام اقامت در واحدهای رومیتا چه امکاناتی مورد نیاز میباشد؟

ما پیشنهاد میکنیم به منظور رعایت نکات بهداشتی مسافران ملحفه به همراه خود داشته باشند.

 

واحدهای رومیتا از نظر قیمتی به چه صورت میباشد؟

قیمت واحدها توسط میزبانان تعیین میگردد و رومیتا دخالتی در روند قیمت گذاری ندارد، اما با توجه به نحوه طراحی سایت رومیتا و ایجاد بازار رقابتی میزبانان انصاف را رعایت میکنند و واحدها را با قیمتهای عادلانه در اختیار مسافرین قرار میدهند.

 

آیا امکان کنسل کردن رزرو بعد از پرداخت اجاره بها وجود دارد؟

بله شما با توجه به شرایط کنسل کردن واحد که در صفحه هر واحد قابل مشاهده میباشد امکان لغو رزرو وجود دارد.

 

چه روشهایی برای پرداخت اجاره بها وجود دارد؟

در حال حاضر یک روش پرداخت وجود دارد و مسافر میبایست کل مبلغ اجاره رو از طریق سایت و با استفاده کارتهای بانکی بصورت اینترنتی پرداخت کند. در آینده نزدیک روش پیش پرداخت هم بر روی بعضی از اقامتگاه ها فعال خواهد شد.

 

آیا رومیتا هر فردی را به عنوان مسافر در سایت قبول میکند؟

خیر، رومیتا صرفا افراد دارای شرایط قید شده در قوانین و مقررات سایت و قوانین مسافرین را بعنوان مسافر پذیرا میباشد.

 

چگونه میتوان در رومیتا میزبان شد و اقامتگاه خود را ثبت کرد؟

برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه میزبانی میتوانید به صفحه میزبان شوید مراجعه کرده و یا با شماره پشتیبانی رومیتا تماس حاصل فرمایید.